InsERT – serwis z Katowic

Pomożemy Ci usprawnić działanie firmy

Jeżeli planujesz wdrożyć systemy InsERT w swojej firmie, proponujemy Ci kompleksową pomoc. Dobierzemy sprzęt, skonfigurujemy oraz przeszkolimy pracowników w zakresie obsługi programów, a jednocześnie zapewnimy pełne wsparcie i pomoc techniczną po wdrożeniu.


Nabywając program Rachmistrz, Subiekt lub Gestor w naszym sklepie, możesz liczyć na instalację oraz konfigurację oprogramowania w cenie.

rachmistrz pomoc techniczna kontakt
gestor sprzedaż katowice

Oprogramowanie InsERT sprawdziło się w Twojej firmie? Jeżeli potrzebujesz rozszerzenia, również skontaktuj się z nami. Jesteśmy na bieżąco z ofertą firmy InsERT, więc zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania.


Jeżeli często drukujesz stworzone dokumenty, sprawdź również ofertę na wynajem kopiarek na korzystnych warunkach.

gestor sprzedaż katowice

Skoro jesteś na tej stronie prawdopodobnie masz problem z oprogramowaniem InsERT’u. Jesteśmy autoryzowanym serwisem oprogramowania firmy InsERT. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachowe i szybkie rozwiązanie wszelkich problemów. Również i Tobie pomożemy w ich rozwiązaniu, bo zajmujemy się tym na co dzień. Świadczymy usługi serwisowe z dojazdem, bądź zdalnie. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i zmianami w programach dla firm. Wystarczy do nas zadzwonić, a zapewnimy pomoc w najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób.

rachmistrz pomoc techniczna kontakt

Jeśli planujesz wdrożyć systemy InsERT w swojej firmie – zajmiemy się wszystkim od początku do końca – dobierzemy sprzęt, skonfigurujemy oraz przeszkolimy z obsługi, zapewniając jednocześnie pełne wsparcie i pomoc techniczną po wdrożeniu. Wszystkie zakupione w naszej firmie programy instalujemy oraz konfigurujemy w cenie (przy zakupie oprogramowania otrzymujecie Państwo 1h wdrożenia gratis).

Potrzebujesz rozszerzenia, chciałbyś mieć jakąś dodatkową funkcjonalność lub nie możesz uzyskać istotnych dla Twojej firmy danych – skontaktuj się z nami, a wybierzemy najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie by rozwiązać Twoje problemy.

gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Wiadomość
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder