Usługi informatyczne

Nasza firma zapewnia serwis IT, który oferuje usługi związane z infrastrukturą informatyczną, administrowaniem i zarządzaniem systemami informatycznymi, a także pomoc w razie nagłych zdarzeń, awarii, utraty danych czy konieczności ich przeniesienia lub dostosowania do nowych metod wykorzystania. Proponujemy także doradztwo przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych oraz analizę procesów realizowanych przez Twoją firmę i przygotowanie propozycji ich modyfikacji i usprawnienia.

W ramach wykonywanych przez nas usług informatycznych podejmujemy się działań przygotowujących i rozbudowujących istniejącą infrastrukturę IT. Pomagamy przy doborze i instalacji wszystkich elementów sieci komputerowych, od okablowania po montaż urządzeń potrzebnych w serwerowni. Nasze usługi obejmują także integrację używanych w firmie systemów teleinformatycznych.Proponujemy naszym klientom także usługi bieżącego zarządzania sieciami, służymy pomocą w ochronie przed zagrożeniami: wyciekami danych, próbami przejęcia kontroli nad urządzeniami czy kradzieżami baz klientów.

Pomoc informatyczna

Zajmujemy się także świadczeniem pomocy informatycznej w razie awarii lub pojawienia się zagrożeń zewnętrznych. Wykonujemy kompleksową aktualizację oprogramowania, również w urządzeniach zewnętrznych. Pomagamy w wykonywaniu kopii bezpieczeństwa oraz świadczymy pomoc w razie ataków hakerskich. Oferujemy również nasze usługi w przypadku awarii sprzętu oraz kłopotów z wykorzystywanym w firmie legalnym oprogramowaniem.

Outsourcing IT

Zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z serwisem informatycznym wykonywanym na zlecenie lub w ramach stałej umowy. Oferujemy usługi związane z outsourcingiem IT. Takie rozwiązanie daje dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi informatycznych, eliminując jednocześnie konieczność zatrudniania własnego zespołu IT. Outsourcing umożliwia optymalizację kosztów działania przedsiębiorstwa, daje także szybki dostęp do usług na najwyższym poziomie, uwalniając od kłopotów związanych z poszukiwaniem i utrzymaniem pracowników o wymaganych wysokich kompetencjach.

gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.print-com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ADAM KUCZ, Ligocka 78/8 40-569 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem adam.kucz@print-com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Wiadomość
0 /
Previous
Next