Naprawa i wynajem kopiarek w Katowicach

Zajmujemy się naprawą i wynajem kopiarek. Współpracujemy z firmami na terenie Katowic i w okolicznych miejscowościach. Sprzęt biurowy ma to do siebie, że często ulega usterkom. Jego naprawę najlepiej powierzyć fachowcom. Nasi pracownicy to doświadczeni serwisanci, którzy na bieżąco naprawiają urządzenia drukujące najpopularniejszych marek. Dlatego wiemy, jak szybko i sprawnie usunąć zarówno najpopularniejsze, jak i mniej spotykane usterki.

Klientom, którzy korzystają w firmie z kopiarki lub drukarki, zapewniamy:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń drukujących wszystkich producentów,
  • wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji – pozwala to uniknąć kosztownych napraw, bo zużyte części można wymienić od razu,
  • stałą współpracę w zakresie serwisu, dzięki czemu urządzenia mogą pracować bezproblemowo przez cały czas.

Proponujemy szybkie naprawy wykonywane w siedzibie Klienta.

Jeżeli dopiero otworzyłeś firmę i nie możesz sobie pozwolić na zakup urządzeń drukujących lub kopiarek, skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę wynajmu urządzeń biurowych na terenie Katowic i okolic.

urządzenia biurowe wynajem katowice
kopiarki katowice

Szybka naprawa i urządzenia zastępcze – poznaj naszą ofertę

 

Fachowa wiedza i doświadczenie sprawiają, że możemy usunąć większość usterek w firmie Klienta. W sytuacji, gdy niezbędne jest zamówienie części zamiennych lub naprawa urządzenia zajmie więcej czasu, proponujemy sprzęt zastępczy. Dzięki temu Twoja firma nie pozostaje bez urządzeń na czas naprawy.

Prowadzisz sklep, hurtownię lub punkt usługowy? Pomożemy Ci usprawnić zarządzanie firmą – w sprzedaży mamy oprogramowanie InsERT. Kupując u nas program Gestor, możesz liczyć, że dokonamy jego instalacji i konfiguracji w cenie.

Serwis

Nasz serwis specjalizuje się w:

– naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń drukujących wszystkich producentów,
– okresowych przeglądach i konserwacjach,
– kontraktach serwisowych w celu zapewnienia bezproblemowej ciągłości pracy urządzeń.

Co zapewniamy?

– szybki czas reakcji,
– naprawy u klientów,
– urządzenie zastępcze na czas naprawy (jeśli problem nie jest możliwy do rozwiązania w siedzibie klienta),
– obiektywne doradztwo serwisowe oraz wsparcie informatyczne.

urządzenia biurowe wynajem katowice

Dlaczego my?

Dzięki szkoleniom i kontaktom z producentami sprzętu drukującego, obiektywnie doradzimy w kwestii najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Dostarczymy do Twoich urządzeń materiały eksploatacyjne, które pozwolą na ekonomiczny wydruk przy zachowaniu wysokiej jakości i wydajności. Zapewniamy umowy serwisowe dzięki którym urządzenia, które nam powierzysz przez cały okres opieki będą utrzymywane w doskonałej kondycji co zapewni pracę bez przestojów. W ramach obsługi dostarczamy bezpłatnie zamówione produkty i materiały eksploatacyjne na terenie całej Polski.

Jeśli liczy się dla Ciebie rzetelna obsługa i szeroki wachlarz najwyższej jakości produktów, koniecznie skorzystaj z naszych usług.

kopiarki katowice
gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Wiadomość
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder