Program Subiekt GT: oprogramowanie i pomoc techniczna

Jednym z naszych programów, który cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów – sklepów, hurtowni, punktów usługowych – jest profesjonalny system magazynowo-handlowy Subiekt GT. Spełnia on wszystkie wymogi dotyczące tego rodzaju oprogramowania stosowanego na terenie UE. Subiekt GT wyposażony jest w wiele przydatnych funkcjonalności umożliwiających łatwe i intuicyjne wykonywanie takich czynności jak:

  • kontrola stanów magazynowych,
  • tworzenie raportów kasowych,
  • wysyłanie danych w formie elektronicznej do biura rachunkowego,
  • przydzielanie określonych uprawnień poszczególnym użytkownikom programu,
  • tworzenie złożonych raportów i zestawień,
  • monitoring bazy danych,
  • wykonywanie wydruków graficznych i tekstowych,
  • zarządzanie rozrachunkami,
  • możliwość pracy na pojedynczym stanowisku bądź w sieci.

Korzystając z oprogramowania Subiekt GT można w sposób zgodny ze wszystkimi obowiązującymi  standardami wystawiać dokumenty sprzedaży, dokumenty zakupu, zamówienia i faktury, dokumenty magazynowe i szereg innych. Subiekt GT daje też możliwość prowadzenia różnego rodzaju kartotek, obsługi deklaracji Intrastat, generowania cenników oraz wykonywania wielu innych czynności związanych z kompleksową obsługą przedsiębiorstwa.  

Możliwa jest pełna integracja programu Subiekt GT m.in. z różnymi programami księgowymi oraz możliwość przeniesienia zgromadzonych danych ze starszych wersji programu.

Nasza firma zapewnia wszystkim Klientom pełną pomoc techniczną związaną z prawidłowym funkcjonowaniem programu.

gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.print-com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ADAM KUCZ, Ligocka 78/8 40-569 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem adam.kucz@print-com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Wiadomość
0 /
Previous
Next