Oprogramowanie informatyczne i jego rola w prowadzeniu firmy

oprogramowanie

Oprogramowanie informatyczne i jego rola w prowadzeniu firmy

Sprawne prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga dziś nie tylko intuicji i zdolności biznesowych, ale również ciągłego rozwoju i konkurencyjności w dziedzinie świadczonych usług. Ciągłe ulepszanie  oferty opiera się coraz częściej na automatyzacji i optymalizacji procesów zarządzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu zgromadzone przez firmę dane i zasoby są łatwo dostępne, lepiej zarządzane i przede wszystkim kontrolowane.  Jaka rolę w tym procesie spełnia oprogramowanie informatyczne?

Automatyczne zarządzanie – jakie procesy obejmuje?

– Dobór właściwych narzędzi informatycznych do sprawnego prowadzenia firmy będzie zdefiniowany przez charakter i potrzeby przedsiębiorstwa: inne wymagania będzie mieć firma handlowo-usługowa, inne przedsiębiorstwo produkcyjne, jeszcze zaś inne firma transportowo-logistyczna. Automatyzację czy też informatyzację procesów zarządzania można jednak przeprowadzić w zasadzie w każdej firmie – informuje nas ekspert z firmy Print-com.pl, która jest dostawcą usług  informatycznych dla firm. – Wdrożenie odpowiedniego oprogramowania pozwoli na ujednolicenie procedur i obiegu dokumentów, zapewni lepszą kontrolę nad zasobami firmy, procesem produkcyjnym i łańcuchem dostaw, ułatwi komunikację z kontrahentami i klientami, pozwoli zaplanować sprzedaż, obniżyć koszty prowadzenia działalności, zarządzać finansami, personelem, analizować ryzyko inwestycyjne i wiele innych – dodaje ekspert.

Programy InsERT w prowadzeniu firmy

Mikro-, małe czy średnie przedsiębiorstwa nie potrzebują całkowitej automatyzacji zarządzania, byłaby to dla nich inwestycja na wyrost, wręcz nieopłacalna. Coraz częściej jednak sięgają po oprogramowanie wspomagające konkretne dziedziny swojej działalności: rozliczanie finansów, fakturowanie i wystawianie dokumentów online, zarządzanie zasobami ludzkimi i magazynowymi, komunikacja z klientami itd. Spośród wielu rozwiązań, jednym z chętniej wybieranych jest oprogramowanie InsERT. Są to programy do automatyzacji sprzedaży: Subiekt (system obsługi sprzedaży i magazynów, dostępny w wersjach stosownych do potrzeb kupującego), Gestor (system do zarządzania relacjami z klientami), Sello (platforma do obsługi aukcji internetowych) czy aplikacja Vendero (proste zakładanie witryn www, sklepów internetowych i in.). Ponadto znajdziemy również rozwiązania dedykowane szeroko pojętemu prowadzeniu finansów, polityki płacowej i kadrowej (Biuro, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, itp.). Oprogramowanie InsERT ma doskonałą funkcjonalność i intuicyjną obsługę, zaś na rynku obecne jest od 25 lat. Korzysta z niego już ponad 700 tys. podmiotów. To wyjątkowo dobry powód, by mu zaufać!

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.print-com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ADAM KUCZ, Ligocka 78/8 40-569 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem adam.kucz@print-com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Wiadomość
0 /
Previous
Next