Subiekt GT, Rachmistrz i Gestor

Dzięki odpowiednio dobranemu oprogramowaniu komputerowemu można na bieżąco kontrolować stany magazynowe, prowadzić księgowość, a także kadry i płace. Firma InsERT od ponad 25 lat tworzy systemy usprawniające prowadzenie firmy. Oferta tego producenta jest obszerna, a my zapewniamy dostęp do najlepszych rozwiązań. Proponujemy nowoczesne oprogramowania takie jakie:

• program Subiekt GT – system dedykowany firmom zajmującym się sprzedażą: sklepom, hurtowniom i punktom usługowym. Subiekt obsługuje wszystkie typy dokumentów handlowych, pozwala prowadzić stany magazynowe oraz tworzyć raporty kasowe.

• program Rachmistrz GT – system obsługi uproszczonej księgowości. Korzystają z niego przedsiębiorcy, którzy prowadzą np. księgę przychodów i rozchodów. Umożliwia rozliczanie VAT (w tym generowanie pliku JPK_VAT), obsługę dokumentów wewnętrznych i prowadzenie ewidencji środków trwałych.

• program Gestor – przeznaczony dla przedsiębiorców, których baza klientów jest bardzo rozbudowana. Przyda się on do ewidencjonowania historii zamówień i kontaktów z klientami oraz planowania działań marketingowych. Firmy mające dostęp do programu Gestor mogą również wysyłać do klientów newslettery z aktualnymi promocjami.

Programy InsERT – świadczymy pomoc techniczną

Oprócz sprzedaży programów księgowych i magazynowych firmy InsERT zapewniamy pomoc techniczną przedsiębiorcom. Pracownicy naszego serwisu InsERT w Katowicach pomagają w instalacji zakupionych programów, konfigurują oraz usuwają pojawiające się błędy. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w wyborze programu lub jego instalacji – skontaktujcie się z nami, a otrzymacie niezbędne wskazówki.

Programy

 • Gestor GT

  Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

  580,00  z VAT
 • Gestor GT Sfera

  Gestor GT Sfera to wszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o dodatek Sfera dla Gestora GT – mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę systemu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa. Za jego pomocą możliwe jest stworzenie nawet najbardziej wyszukanych rozwiązań informatycznych, które zaspokoją nietypowe potrzeby firmy.

  1 190,00  z VAT
 • Gestor nexo

  Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

  330,00  z VAT
 • Gestor nexo PRO

  Gestor nexo PRO to elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie. Dzięki automatyzacji różnych czynności pozwala zaoszczędzić czas, zapewniając większą wydajność i efektywność.

  755,00  z VAT
 • MikroSubiekt

  Program mikroSubiekt to niezwykle prosty i przyjazny system odpowiedzialny za ewidencjonowanie sprzedaży. Jest on dedykowany przede wszystkim małym firmom handlowo-usługowym, których działalność nie wymaga oprogramowania obsługującego magazyny. Z mikroSubiekta mogą korzystać zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy programów komputerowych. Nowoczesny interfejs, intuicyjna instalacja, łatwa obsługa oraz wszystkie niezbędne funkcje umożliwiają szybką i niezawodną pracę działów sprzedaży małych firm handlowo-usługowych.

  129,00  z VAT
 • Mobilny Subiekt

  mobilny Subiekt to system wspomagający pracę handlowca w terenie. Program umożliwia przedstawicielom handlowym sprzedaż towarów i zbieranie zamówień. To wygodne i proste, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym.

  710,00  z VAT
 • Sello

  Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl wspierając sprzedawcę na wszystkich etapach sprzedaży.

  115,00  z VAT
 • urządzenia biurowe wynajem katowice

  Subiekt 123

  Przyjazna i łatwa w obsłudze aplikacja do wystawiania faktur i paragonów online.

 • Subiekt GT

  Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

  590,00  z VAT
 • Subiekt GT Sfera

  Subiekt GT Sfera to nowoczesny system sprzedaży, który oprócz standardowej funkcjonalności Subiekta GT, został rozbudowany o mechanizm, który umożliwia pisanie rozszerzeń korzystających z wewnętrznych algorytmów systemu Subiekt GT. Mechanizm ten nosi nazwę Sfera dla Subiekta GT.

  1 340,00  z VAT
 • Subiekt nexo

  Subiekt nexo to program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

  516,00  z VAT
 • Subiekt nexo PRO

  Subiekt nexo PRO to program wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach. Jest to rozszerzona wersja Subiekta nexo – oprócz pełnej funkcjonalności standardowego systemu zawiera wiele dodatkowych rozwiązań, które spełnią nawet bardzo nietypowe wymagania.

  1 033,00  z VAT
 • Subiekt Sprint 2

  Subiekt Sprint 2 to system szybkiej sprzedaży przeznaczony  dla firm obsługujących klientów detalicznych. Sprawdza się w sklepach jedno- i wielostanowiskowych (w tym samoobsługowych), zarówno w pojedynczych sklepach, jak i sieciach. Współpracuje z systemami handlowymi Subiekt GT lub Subiekt nexo (wymiana danych o towarach, cenach, kontrahentach itp.), a także z wieloma urządzeniami zewnętrznymi (drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne itp.).

  320,00  z VAT
 • Vendero

  vendero to prosty i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Aplikacja umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu – szybko i łatwo, bez specjalistycznej wiedzy na temat  tworzenia stron WWW. Intuicyjny kreator poprowadzi użytkownika krok po kroku do gotowej witryny w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem można zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

  379,00  z VAT
 • Biuro GT

  Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

  480,00  z VAT
 • Biuro nexo

  Nowoczesny system wspomagający pracę biura rachunkowego.

  699,00  z VAT
 • Rachmistrz GT

  Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

  360,00  z VAT
 • Rachmistrz nexo

  Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

  360,00  z VAT
 • Rachmistrz nexo PRO

  Rachmistrz nexo PRO to program do obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm rozliczających się w formie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdza się zarówno wśród przedsiębiorców samodzielnie dokumentujących swoją działalność, jak i w biurach rachunkowych.

  599,00  z VAT
 • Rewizor GT

  Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

  1 240,00  z VAT
 • Rewizor GT Sfera

  Rewizor GT Sfera to nowoczesny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to rozszerzona wersja Rewizora GT, wzbogacona o mechanizm umożliwiający dowolną rozbudowę programu.

  2 040,00  z VAT
 • Rewizor nexo

  Rewizor nexo to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

  990,00  z VAT
 • Rewizor nexo PRO

  Rewizor nexo PRO to nowoczesny program do prowadzenia pełnej księgowości w małych i średnich firmach. Doskonale sprawdza się również w biurach rachunkowych.

  1 840,00  z VAT
 • Biuro GT

  Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT (Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT) oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

  480,00  z VAT
 • Biuro nexo

  Nowoczesny system wspomagający pracę biura rachunkowego.

  699,00  z VAT
 • Gratyfikant GT

  Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, następcą programu Gratyfikant 3. Program polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

  1 270,00  z VAT
 • Gratyfikant GT Sfera

  Gratyfikant GT Sfera jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym, który oprócz standardowej funkcjonalności został wyposażony w Sferę dla Gratyfikanta GT – mechanizm umożliwiający rozbudowę systemu. Program powstał z myślą o użytkownikach, którym zależy na dodatkowych funkcjach, np. pobieraniu danych z systemów RCP czy definiowaniu własnych składników płacowych.

  2 450,00  z VAT
 • Gratyfikant nexo

  Gratyfikant nexo to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

  1 250,00  z VAT
 • Gratyfikant nexo PRO

  Gratyfikant nexo PRO to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

  1 860,00  z VAT
 • Analityk

  Analityk to system wspomagania decyzji, który opiera się na najnowszych technologiach związanych z hurtowniami danych i OLAP. Program tworzy nowoczesne, szybkie i elastyczne analizy danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT.

  745,00  z VAT
 • Przelewy 2

  Przelewy 2 to już kolejna wersja systemu drukującego formularze poleceń przelewów według obecnie używanych wzorów, w tym przelewów ZUS. Ten pracujący w środowisku Windows program świetnie sprawdza się jako system samodzielny, ale może również współpracować z następującymi systemami Insertu:

  84,00  z VAT
 • Skarbnik 4

  Skarbnik 4 – Twój budżet domowy to system służący do zarządzania finansami osobistymi. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznego narzędzia do ewidencjonowania i przetwarzania operacji finansowych związanych z budżetem domowym. Pomaga lepiej zarządzać wydatkami i kontrolować przepływ finansów. Charakteryzuje się łatwą, intuicyjną obsługą i atrakcyjną szatą graficzną.

  99,00  z VAT

Nazwa produktu

Netto

Brutto

Microsoft Office 365 Business (pakiet biurowy w chmurze dla jednego użytkownika). Licencja na 1 rok użytkowania

395,00

485,85

SQL Server 2016 Standard Edition Runtime (serwer baz danych). Licencja na serwer plus 1 stanowisko klienckie

530,00

651,90

SQL Server 2016 Standard Edition Runtime (serwer baz danych). Licencja na jedno stanowisko klienckie

530,00

651,90

SQL Server 2016 Standard Edition Full Use (serwer baz danych). Licencja na serwer

5580,00

6863,40

SQL Server 2016 Standard Edition Full Use (serwer baz danych). Licencja na jedno stanowisko klienckie

1310,00

1611,30

SQL Server 2016 Standard Edition Core Full Use (serwer baz danych). Licencja na 2 rdzenie

tel.

tel.

SQL Server 2014 Standard Edition Runtime (serwer baz danych). Licencja na serwer plus 1 stanowisko klienckie

505,00

621,15

SQL Server 2014 Standard Edition Runtime (serwer baz danych). Licencja na jedno stanowisko klienckie

505,00

621,15

SQL Server 2014 Standard Edition Full Use (serwer baz danych). Licencja na serwer

5080,00

6248,40

SQL Server 2014 Standard Edition Full Use (serwer baz danych). Licencja na jedno stanowisko klienckie

1180,00

1451,40

SQL Server 2014 Standard Edition Core Full Use (serwer baz danych). Licencja na 2 rdzenie

tel.

tel.

Microsoft Windows 10 Professional ESD (system operacyjny). Licencja na jedno stanowisko

869,00

1068,87

Microsoft Windows 10 Professional OEM (system operacyjny). Licencja na jedno stanowisko

649,00

798,27

Microsoft Windows 10 Home ESD (system operacyjny). Licencja na jedno stanowisko

459,00

564,57

Microsoft Windows 10 Home OEM (system operacyjny). Licencja na jedno stanowisko

449,00

552,27

Cennik obowiązuje od: 21/12/2016

gestor pomoc techniczna kontakt

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.print-com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ADAM KUCZ, Ligocka 78/8 40-569 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem adam.kucz@print-com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny
Wiadomość
0 /
Previous
Next