InsERT – serwis z Katowic

Pomożemy Ci usprawnić działanie firmy

Jeżeli planujesz wdrożyć systemy InsERT w swojej firmie, proponujemy Ci kompleksową pomoc. Dobierzemy sprzęt, skonfigurujemy oraz przeszkolimy pracowników w zakresie obsługi programów, a jednocześnie zapewnimy pełne wsparcie i pomoc techniczną po wdrożeniu.


Nabywając program Rachmistrz, Subiekt lub Gestor w naszym sklepie, możesz liczyć na instalację oraz konfigurację oprogramowania w cenie.

Insert-Serwisant

Oprogramowanie InsERT sprawdziło się w Twojej firmie? Jeżeli potrzebujesz rozszerzenia, również skontaktuj się z nami. Jesteśmy na bieżąco z ofertą firmy InsERT, więc zaproponujemy Ci optymalne rozwiązania.


Jeżeli często drukujesz stworzone dokumenty, sprawdź również ofertę na wynajem kopiarek na korzystnych warunkach.

Skoro jesteś na tej stronie prawdopodobnie masz problem z oprogramowaniem InsERT’u. Jesteśmy autoryzowanym serwisem oprogramowania firmy InsERT. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachowe i szybkie rozwiązanie wszelkich problemów. Również i Tobie pomożemy w ich rozwiązaniu, bo zajmujemy się tym na co dzień. Świadczymy usługi serwisowe z dojazdem, bądź zdalnie. Jesteśmy na bieżąco z nowościami i zmianami w programach dla firm. Wystarczy do nas zadzwonić, a zapewnimy pomoc w najbardziej odpowiedni dla Ciebie sposób.

Jeśli planujesz wdrożyć systemy InsERT w swojej firmie – zajmiemy się wszystkim od początku do końca – dobierzemy sprzęt, skonfigurujemy oraz przeszkolimy z obsługi, zapewniając jednocześnie pełne wsparcie i pomoc techniczną po wdrożeniu. Wszystkie zakupione w naszej firmie programy instalujemy oraz konfigurujemy w cenie (przy zakupie oprogramowania otrzymujecie Państwo 1h wdrożenia gratis).

Potrzebujesz rozszerzenia, chciałbyś mieć jakąś dodatkową funkcjonalność lub nie możesz uzyskać istotnych dla Twojej firmy danych – skontaktuj się z nami, a wybierzemy najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie by rozwiązać Twoje problemy.

mail - napisz do nas

Print-com

Ligocka 78/8
40-569 Katowice

 

tel: 533 544 300
tel: 533 866 300
e-mail: biuro@print-com.pl

""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Tematpick one!
Wiadomość
0 /
Previous
Next
FormCraft - WordPress form builder